O RotaGroup

RotaGroup, a.s. je projekčně-inženýrskou společností s působností v celé  České republice. Svou činnost soustředíme na komplexní služby v oblasti tvorby všech stupňů projektových dokumentací, přípravy a realizace staveb.

Bezchybné zvládnutí prováděných činností zabezpečujeme zkušeným týmem techniků s bohatými praktickými zkušenostmi v oboru pozemního stavitelství. Širokou škálu navazujících činností v podobě průzkumů, posudků a projektů inženýrských staveb zajišťujeme prostřednictvím řady  dlouholetých spolupracovníků a odborníků ve svém oboru.

 

RotaGroup v číslech

Působíme na trhu už od roku 2006.

17

let jsme na českém trhu

120

projektových dokumentací ročně

60

inhouse odborníků

80

staveb v hodnotě nad 100 mil Kč.

Naše historie

Projekční kancelář Rotagroup byla založena ing. Davidem Tunklem ( *1984 Pelhřimov) a ing. Josefem Brejchou ( *1983 Strakonice).

Oba společníci se ještě během studia stavební fakulty ČVUT v Praze rozhodli vyplnit mezeru na trhu a v roce 2006 zakládají Rotagroup – jedinečnou a inovativní projekční kancelář. Ve spolupráci s mladými kolegy ze stavební fakulty získáváme první projekty staveb a stavebních úprav. Od prvního okamžiku se v součinnosti s poradenskými společnostmi zasazujeme o možnost čerpání prostředků z fondů EU u konkrétních projektů. Úměrně s časem se naše společnost rozrůstá o nové kolegy ze všech odvětví pozemního stavitelství a vytváříme stabilní, spolehlivé zázemí ve formě sítě odborníků a externích spolupracovníků. Od prvních okamžiků rozšiřujeme pole naší působnosti a snažíme se vyjít vstříc malým i velkým stavebníkům.  V současné době zpracováváme projekty pro široké spektrum konkrétních firem, obcí i developerů především průmyslových ploch.

2020
RotaGroup a.s.

RotaGroup změnila právní formu z s.r.o. na a.s.

2018
Teambuilding 2018

Zocelovali jsme těla, bystřili mysl a utužovali vztahy na výjezdním Teambuildingu v Ratibořských Horách.

2016
Best of Realty 2016

Naše dva realizované projekty - DSV Road, Pavlov a BWI Group, Cheb  - uspěly v soutěži o titul Nejlepší z realit - Best of Realty 2016. Získaly 1. a 3. místo.

1.jpg

Nový RotaWeb

Podařilo se nám zprovoznit nové webové stránky naší společnosti.

2014
Stěhování do nových prostor

Rotagroup se v září 2014 stěhuje se vším, co k ní patří na novou adresu. 

Nově nás najdete - Na Nivách 956/2, 141 00 Praha 4 - Michle

2013
Amazon

Začínáme zpracovávat projekt Distribučního centra společnosti Amazon o ploše 95 000m2

02.JPG

2011
Jsme koordinátoři BOZP

Rozšířili jsme na rozsah našich služeb o výkon koordinátora bezpečnosti práce. Od této chvíle disponujeme 4 pracovníky s odbornou způsobilostí vykonávat funkci koordinátora BOZP. 

2009
První realizace nad 100 mil. Kč

První zrealizovaný projekt s hodnotou nad 100 mil. Kč – Průmyslová hala Forschner.

2008
ZŠ Touškov

Projekt “Rekonstrukce ZŠ Město Touškov“, který jsme realizovali ve spolupráci se společností EC-consulting a.s. byl úspěšný, získal podporu a byl následně realizován. 

2007
Spolupráce se společností EC-consulting a.s.,

Všech 5 projektů podaných do prioritní osy 3.2. Revitalizace úspor energie a využití odpadního tepla do nepodnikateleské sféry (OPŽP), které jsme zpracovali ve spolupráci se společností EC-consulting a.s., bylo úspěšných, získaly podporu a byly následně realizovány. 

Skutečná kancelář

Naše projekční kancelář se usídlila v ulici Národní obrany na Praze 6

2006
Firma v plenkách

Společnost získává první zakázky, predevším v oblasti projektů rekonstrukcí obvodových plášťů, rodinných domů a rekonstrukcí budov

Založení společnosti

David Tunkl a Josef Brejcha zakládají společnost RotaGroup s.r.o. s vidinou jedinečné a inovativní projekční kanceláře

Potřebujete poradit?